Cum se accepta prezentarile?

Cristy
Mesaje: 3
Membru din: 06 Sep 2010, 12:56

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de Cristy » 06 Sep 2010, 13:04

Bine v-am gasit!
Ma bucur ca de acum putem interactiona pe forum. As dori sa cunosc de ce dureaza atat de mult pana se aproba prezentarile trimise. In iunie am trimis un .pps (O margine de timp), iar la inceputul lui august am retrimis acest .pps alaturi de un altul (Zece). Inca nu au fost aprobate? Primesc de 2 ori pe saptamana e-mail de la dvs. cu noile prezentari aprobate numai ale mele nu se regasesc printre ele. E vreo problema? Am gresit undeva? Rog administratorul sa-mi ofere un raspuns.
Multumesc mult! Si... e frumos ce faceti!
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de Chris » 06 Sep 2010, 13:17

Saluti tizule,

O sa incerc sa-ti dau eu un raspuns. Bineinteles ca acest raspuns nu il poate inlocui pe cel al administratorului site-ului. Raspunsul in cateva cuvinte ar suna asa - deoarece viteza de intrare este mai mare decat viteza de iesire. :shock: Intelegi ce spun? Omul este coplesit de numarul de pps-uri care intra. Nu le poate procesa atat de repede. Acum sunt 891 care stau in asteptare. Ar trebui sa-i dam o mana de ajutor. Ce zici?
Glumesc, stai linistit!
Sa ai o zi buna!
Cristy
Mesaje: 3
Membru din: 06 Sep 2010, 12:56

Pt Chris

Mesaj de Cristy » 06 Sep 2010, 15:56

Aha! .... Merci de informatie; ma gandeam ca asta ar fi problema da' m-a dat un pic peste cap acceptarea altui .pps trimis ulterior. Acum gandesc ca trierea, verificarea si aprobarea prezentarilor se face aleatoriu. In fine, mi-am dat singur raspuns, nu? :lol: :lol: :roll:
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Bine v-am gasit!

Mesaj de Chris » 06 Sep 2010, 16:54

Pana primesti raspunsul adevarat, nu ne ramane decat sa ne dam cu presupusul!
Nu cunosc prea multe despre html, insa consider ca e o munca de chinez batran sa scrii atatea lucruri. Daca vrei sa vezi cum arata pagina scrisa in realitate, cand intri pe nicepps (te arunca implicit pe prima pagina - HOME) dai click pe bara de sus la View si apoi pe Page Source. Se va deschide o pagina de... limba chineza (pentru necunoscatori). Cat de greu se scrie un pps pana sa ajunga pe site, habar nu am! Ideea e ca prima oara trebuie vizualizat. Daca este deja pe site (cine mai stie la peste 3200 de pps-uri?) trebuie eliminat. Administratorul, la sfarsitul pps-urilor, mai adauga o pagina (sigla site-ului). Toate operatiile acestea ii mananca din timp. Ai vazut ca inainte de a pleca in concediu a "bagat" de doua ori cate 27 de bucati. Insa din cauza timpilor mari dintre doua aparitii, nici macar nu se observa. Deoarece "sacul" se umple la loc...
Cam asta spun eu. Asteptam raspunsul oficial. ;)
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 06 Sep 2010, 17:31

Daca aveti intrebari, nelamuriri despre acceptarea pps-urilor aici este locul potrivit ca sa discutam despre asta. ;)

Chris avea in mare parte dreptate. In general, consideram ca o prezentare are cea mai mare prioritare daca este despre o anumita perioada a anului. De exemplu, e clar ca la Craciun prezentarile despre Craciun vor avea cea mai mare prioritate, nu?

Pe urma am incercat ca sa dam o prioritate mai mare prezentarilor originale. Multi autori isi paroleaza insa prezentarile, ceea ce ne impiedica sa le putem prelucra astfel incat ele sa poata fi vizualizate si direct in site (ceea ce ii scade farmecul), asa ca nu tot timpul prezentarile originale au cea mai mare prioritate.

Acuma, cum ai zis si tu Cristy, peste toate intervine si facorul aleatoriu. Sau chiar haosul. O sa ma uit sa vad ce-i cu prezentarile tale.
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 06 Sep 2010, 22:53

Bine ca ai amintit de parolarea pps(t)-urilor. Cunosti vreun program de gasit parola la pps-uri si care sa se poata descarca gratuit? Exista unul (PowerPoint Password Recovery), dar gratuit nu e decat un demo. Asta inseamna ca stie sa-ti gaseasca o parola formata din 3 caractere. Varianta originala costa 30 de dolari. Prea scump pentru a te chinui sa traduci pps-uri din diferite tari ale lumii.
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 06 Sep 2010, 23:11

nu am folosit nici un program de genul asta...
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 17 Oct 2010, 13:21

Bine v-am gasit!
Ma bucur ca de acum putem interactiona pe forum. As dori sa cunosc de ce dureaza atat de mult pana se aproba prezentarile trimise. In iunie am trimis un .pps (O margine de timp), iar la inceputul lui august am retrimis acest .pps alaturi de un altul (Zece). Inca nu au fost aprobate? Primesc de 2 ori pe saptamana e-mail de la dvs. cu noile prezentari aprobate numai ale mele nu se regasesc printre ele. E vreo problema? Am gresit undeva? Rog administratorul sa-mi ofere un raspuns.
Multumesc mult! Si... e frumos ce faceti!
Ce se poate face pentru a fi evitata postarea dublurilor? Ma refer la prezentarile identice trimise de Cristy - Zece 19.09.2010-14.10.2010 si O margine de timp 14.09.2010-21.09.2010, nu la cele care se axeaza asupra aceluiasi subiect (gen Jabuticaba 24.05.2010 - Un copac deosebit 16.10.2010, Pestera Izvorul Tausoarelor 23.08.2010 - Pestera Izvorul Tausoarelor 16.10.2010).
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 17 Oct 2010, 17:23

In primul rand cei care trimit prezentari sa aiba incredere ca odata trimisa o prezentare, ea nu se pierde. Nu-i nevoie s-o trimita de 27 de ori. :)) Nu ne ajuta cu nimic. Doar ne dau putina bataie de cap. :D

In al doilea rand, o atentie mai mare din partea noastra. Problema este ca nu ne putem face capul calendar. Oricum, daca vedem ca o prezentare este trimisa de mai multe ori incercam sa nu o publicam decat o data.

Solutie tehnica (automata) nu prea vad cum. Identificarea a doua prezentari identice s-ar putea face dupa numele sau marimea fisierului... Dupa numele fisierului nu ne prea putem lua: acesta poate diferi. Dupa marimea fisierului?... Practic, pot exista doua prezentari diferite dar cu marimi identice.

Daca vom gasi o solutie de comparare a fisierelor sigura, o vom aplica bucurosi. Pana atunci insa... "ochiometric"... :D
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 17 Oct 2010, 22:05

Eu am peste 2.800 de prezentari in colectia personala. Sunt ordonate crescator dupa nume. In cazul in care exista coincidente, le deschid ca sa vad ce contin. Apoi le ordonez tot crescator, dar dupa marime. Si aici, in cazul in care exista vreo egalitate, le deschid pentru a vedea ce contin. Nici o metoda nu este 100% infailibila. Am gasit doua prezentari identice care erau diferite si ca nume si ca marime, dar diferenta la marime era de ordinul a catorva KB.
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 20 Oct 2010, 22:04

Chris, ai fi bun de detectiv =))

Am cotrobait printre prezentarile mai vechi trimise. Inseamna ca asta a fost trimisa de pe vremea cand nu se cerea la postarea pps-urilor pe site sa se specifice daca esti sau nu autor.

Tot datorita faptului ca sunt pps-uri vechi, se mai intampla sa fie dubluri...

admin, 20.10.2010, 07:52
Detectiv zici? :)) Mai degraba :-B Pentru a nu incarca inutil rubrica de comentarii de la pps-uri, o sa incerc un punct de vedere aici, unde este spatiu... Deci:
Subiectul discutiei - evitarea postarii unui pps de doua sau de mai multe ori.
1. Faptul ca sunt 27 de categorii ingreuneaza urmarirea prezentarilor. ~X( Si daca asta nu era de ajuns, pot spune ca faptul de a pune un alt diapozitiv ca interfata a prezentarii (nu primul diapozitiv) este excelent din punct de vedere al prezentarii marfii expuse la... vanzare! =D> Dar acest lucru contribuie la ceea ce spuneam in prima fraza. Un exemplu mai bun decat FAGARAS nu exista - 3 (trei) fete ale aceleiasi prezentari. B-)
2. Introducerea unei alte modalitati (alternative) de ordonare a prezentarilor ar fi de folos celor care trimit spre incarcare pps-uri. Inainte de a da upload ar trebui (obligatoriu) sa poata consulta baza de date ca sa vada daca exista sau nu aceasta prezentare. Ideea e ca daca nu seamana denumirile, nu se vor prinde ca mai exista una asemanatoare. Eu am la activ foarte multe prezentari vizionate si, in general, imi cam dau seama daca le-am vazut.

In incheiere va spun ca mai e bine ca o prezentare sa apara de doua ori, decat niciodata! :))
Asa ca faceti exact ceea ce simtiti si nu bagati in seama prea mult parerile altora. Sanatate si noroc!
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 21 Oct 2010, 08:56

Inainte de a posta un pps, utilizatorul are posibilitatea de a cauta sa vada daca mai este sau nu. Avem o functie de cautare pe site. Drept este insa ca nu i se cere in mod explicit acest lucru.

Pe de alta parte insa, avem utilizatori care posteaza ei insisi aceeasi prezentare de mai multe ori. =)) Nu inteleg care este rationamentul, in afara de faptul ca gadensc ca la loto: mai multe variante, mai multe sanse de castig. :D

Dar asa cum zici si tu, mai bine de doua ori decat niciodata. :)
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 24 Oct 2010, 11:07

1. Numarul prezentarilor noi, adica cele de pe prima pagina, a crescut de la 27 la 70. Initiativa buna, asteptam sa ajunga la 100. E mai... rotund numarul! Optiunea de descarcare a ramas insa tot de 27 de bucati. Nu ar trebui si ea crescuta nitel?
2. Aparitia noutatilor este cam tot la doua zile si sunt 20-40 de prezentari noi. Inainte de cresterea de la punctul 1, existau prezentari care stationau 4-5 zile, uneori chiar si mai mult. Si numarul lor se invartea in jurul lui 20.
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 25 Oct 2010, 08:58

3. Chris, tine-te bine pentru ceea ce va urma. :D
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 30 Oct 2010, 18:48

Foarte tare! :-bd A urmat o pauza in week-end! :)) Unii dintre noi chiar nu avem sase sambete si o duminica pentru a putea urmari 40-50 de prezentari noi/zi, adica de luni pana vineri fiindca tocmai am constatat ca in week-end este pauza. ;) Ar fi util pentru toata lumea daca ar exista posibilitatea de a urmari prezentarile postate, intr-o forma de clasificare de tip calendar. Exemplu - 46 de prezentari pe data de 26.10.2010, 51 de prezentari pe data de 27.10.2010, etc. :-h
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 30 Oct 2010, 18:56

Excelenta idee!!! Multumesc, Chris! Sper sa o implementez cat mai curand. Pentru urmatoarea zi de 27 punem la cale o surpriza mai mare! :)
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 30 Oct 2010, 19:01

Mai mare decat ultima implementata? :)) Ma distrez de minune de cand a aparut. =))
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 31 Oct 2010, 13:35

Completare la ideea de mai sus - Cautarea dupa data aparitiei pe site. Ar trebui instalate mai multe... filtre. Primul ar fi anul aparitiei. Dupa alegerea anului ar trebui sa poti alege luna si de abia la sfarsit si ziua din acea luna (sub forma calendaristica originala). Zilele in care au fost aparitii noi trebuie neaparat sa fie cu alta culoare, altfel tot ce am scris aici nu are vreun rost.
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 31 Oct 2010, 15:18

se lucreaza la asta. :) este un pic diferit de cum zici tu (in sensul ca zilele in care nu au aparut prezentari nici nu vor fi afisate).

De asemenea va mai fi introdus un criteriu: dupa categorie/luna.

Cautarea nu se va face din formularul de pe prima pagina, ci va exista o pagina distincta: "Arhiva".

Putinitica rabdare. Se lucreaza intens :D, dar graba strica treaba. :))
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 31 Oct 2010, 17:18

Done. http://www.nicepps.ro/arhiva-prezentari-powerpoint.html

Link se gaseste in meniu: "Arhiva prezentari".

Multumesc, stimabile, pentru sugestie! :)
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 31 Oct 2010, 18:18

:) =D> Ex-ce-lent! :-bd :-h
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 31 Oct 2010, 18:36

Sper ca de data asta sa fi iesit bine. :))
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 08 Noi 2010, 13:46

De ieri de la pranz pana astazi la pranz s-au "volatilizat" aproximativ 100 de prezentari? Adica de la trei sute si ceva de bucati s-a ajuns la o suta si ceva... Triunghiul Bermudelor? @-)
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 08 Noi 2010, 14:03

da. :))

Erau dubluri. Sau, domnule detectiv, voiai cumva sa le acceptam ca sa ai pe urma treaba sa umbli pe site sa vezi care cu care e dublura? =))

(mi-am permis sa fiu un pic haois, pentru ca am observat ca stii de gluma)
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 08 Noi 2010, 17:17

:)
:D
:))
=))
Trebuie sa recunosc ca esti bun... :-bd
Distractie placuta tuturor si La multi ani pentru Mihail si Gavriil! :-h
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 08 Noi 2010, 17:36

Parca regret un pic ca te-am vitregit de aceasta slujba. :)) Dar nici nu aveam chef sa prelucrez dubluri... :D Si asa mai scapa unele...
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 05 Ian 2011, 14:07

Cautarea dupa data aparitiei pe site. Ar trebui instalate mai multe... filtre. Primul ar fi anul aparitiei. Dupa alegerea anului ar trebui sa poti alege luna...
Asta am scris la sfarsitul lui octombrie 2010.

Revin la ideea de mai sus si as dori sa introduci totusi si anul. Altfel vom avea un carnat peste cateva luni. Si in + nici nu va mai intra in pagina. Ce parere ai? :-O

P.S. Este vorba despre arhiva...
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 05 Ian 2011, 14:33

Mai, ce grijuliu esti tu...

Lasand gluma la o parte, m-am gandit si eu la o impunatatire care s-ar putea aduce paginii.

Gruparea aceea pe luni, sa fie practic niste linkuri. Altfel spus, fiecare luna cu pagina ei.

Insa, momentan avem alte prioritati. :)
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 05 Ian 2011, 14:37

aaaa, si inca ceva:

Daca scoatem cate o pagina pentru fiecare luna, s-ar putea face si alte statistici pentru luna respectiva:

- Cele mai apreciate prezentari
- Cele mai votate prezentari
- Cele mai comentate prezentari
- Cele mai vizualizate
- Cele mai trimise ca felicitari

Daca mai aveti idei, spuneti. :)
Avatar utilizator
Chris
Mesaje: 275
Membru din: 27 Aug 2010, 10:55

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de Chris » 05 Ian 2011, 20:08

:)) :)) :))
1. Nu sunt grijuliu, sunt doar... practic!
2. Pur si simplu nu inteleg. Si acum, fiecare luna are pagina ei. Cu ce ar fi diferit (din punct de vedere al spatiului ocupat pe verticala) daca ar fi scrise 12 link-uri in locul scrierii actuale?
Gruparea aceea pe luni, sa fie practic niste linkuri. Altfel spus, fiecare luna cu pagina ei.
Asta este forma actuala. Eu, avand un monitor mic, reusesc sa vad anul 2010 in intregime. Si cam atat... Daca cele 12 luni care compun anul 2010 ar fi un singur rand (nu 12 cum sunt acum), ar fi necesari 12 ani pentru a ajunge la forma actuala!
Ideea este simplissssima - in locul randului DECEMBRIE 2010 ar trebui scris 2010 (si atat), pe urma dand click pe sageata din dreapta ai putea deschide exact forma actuala a pozei de mai jos.
3. Referitor la statistici mi-am mai exprimat punctul de vedere. Sunt de acord, punctul 1...
Fişiere ataşate
Forma actuala
Forma actuala
New Picture.jpg (116.62 KiB) Vizualizat de 83249 ori
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Cum se accepta prezentarile?

Mesaj de admin » 06 Ian 2011, 08:35

Chris scrie: Eu, avand un monitor mic, reusesc sa vad anul 2010 in intregime. Si cam atat...
"Propunerea ta este binevenita, nu tinem cont de ea". =))

D-apai tu esti caz aparte. :)) Majoritatea dintre utilizatori vor sa vada in detaliu ultimele zile. Nu-mi zi tu ca de cate ori intri pe pagina aia te intereseaza sa vezi din nou toate lunile de la inceputuri. :)) Ca doar sunt aceleasi informatii si ieri, si azi, si maine. Se schimba datele doar la luna curenta, adica prima ce apare pe pagina. :)

Mai in gluma, mai in serios, ce zici tu ar fi ok, daca am avea vreo 12 ani, cum zici. Deocamdata, daca am face cum spui, ar fi 4 linii initial, in rest pagina alba...
Monika
Mesaje: 5
Membru din: 29 Aug 2010, 11:52

Pentru echipa Nicepps

Mesaj de Monika » 20 Feb 2012, 12:40

Buna ziua,sunt Monika,si am o mica nelamurire legata de acceptarea unei prezentari.Mai exact de 3 zile de la acceptare, ea nu apare pe site.Nu imi dau seama de ce,doar nu este virtuala.Va rog sa verificati pentru remediere.Multumesc anticipat.
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Pentru echipa Nicepps

Mesaj de admin » 20 Feb 2012, 15:05

Buna ziua!

Verificam prezentarile pe fiecare in parte,asa cum am scris si aici: http://www.nicepps.ro/intrebari-frecvente

De obicei, prelucram prezentarile in ordinea in care le-am primit. Sunt unele cazuri mai deosebite cand sarim peste rand. De exemplu, daca am fi in preajma Craciunului este normal ca prezentarile de Craciun sa aiba prioritate.

Vor fi acceptate si preentarile dvs, nu va faceti griji. :)
Monika
Mesaje: 5
Membru din: 29 Aug 2010, 11:52

Raspuns

Mesaj de Monika » 20 Feb 2012, 17:50

Va scrie tot Monika,cred ca nu m-am facut inteleasa.Nu astept sa aprobati ci sa vad prezentarea mea aprobata deja.La acest fapt m-am referit.Ea nu exista.Pentru asta am vrut sa verificati ce s-a intamplat.Si oricum eu chiar am avut o prezentare pentru Craciun ce a fost aprobata dupa trecerea Craciunului, dar nu mai conteaza.Inteleg ca s-a marit numarul de prezentari fata de acum 2 ani de cand postez pe site-ul dvs.Inteleg defectiuni tehnice, dar deja este prea mult.Va rog sa remediati problema.Multumesc.
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Raspuns

Mesaj de admin » 21 Feb 2012, 11:31

Daca prezentarea este deja acceptata, va rog sa ne spuneti despre care prezentare este vorba ca sa putem verifica. Eventual dati-ne linkul ca sa verificam mai repede. S-ar putea sa fie ceva problema cu denumirea fisierului. Multumim!
Monika
Mesaje: 5
Membru din: 29 Aug 2010, 11:52

Raspuns

Mesaj de Monika » 21 Feb 2012, 11:40

http://www.nicepps.ro/prezentare-powerp ... 10566.html

Buna ziua sunt Monika,va trimit link-ul cu "probleme".Sper sa fie de folos.Multumesc .
Avatar utilizator
admin
Site Admin
Mesaje: 266
Membru din: 12 Aug 2010, 09:12
Contact:

Re: Raspuns

Mesaj de admin » 22 Feb 2012, 10:09

Buna ziua.

Am verificat. Da, a fost o problema cu prezentarea aceea. Am remediat linkul. Oricand cand sunt probleme va rugam sa ne scrieti.

Precizare: Este mai jos un buton "Raspunde". Puteti sa-l folositi pe acela ca sa raspundeti la un mesaj. Nu este nevoie sa creati subiect nou. :)

O zi buna!
Scrie răspuns